Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów drezno-turniej oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Nowiny

IV miejsce trampkarzy KS Kłos Pełczyce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów drezno-turniej oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IV miejsce trampkarzy KS Kłos Pełczyce w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim. W dniach 18.05-19.05.2013r. w Dreznie (Niemcy) odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej Dresden Elbtal Cup U15. W turnieju wzięła udział drużyna Trampkarzy Starszych KS Kłos Pełczyce, której sponsorem był Urząd Miasta i Gminy Pełczyce w osobie Pana Mirosława Kluka, Burmistrza Pełczyc, za co team trampkarzy KS Kłos Pełczyce serdecznie dziękuje.Nasza drużyna rozgrywała swoje mecze w dużym parku sportowym położonym na brzegu rzeki Elba...

Park oferował sześć boisk trawiastych oraz dwa boiska ze sztuczną murawą. Nasz zespół rywalizował z sześcioma drużynami. Pierwszy mecz rozegraliśm z Niemcami, z drużyną Dresdner SC 1898, pokonują ich z łatwością 2:1. Kolejnym rywalem była drużyna z Polski, KKS Kolejarz Prokocim. Po zaciętym i wyrównanym meczu padł remis 0:0. Następnie walczyliśmy z ekipą z Danii, Aabenraa BK . Po wyrównanym pojedynku, w meczu na remis, 3 minuty przed końcem spotkania straciliśmy gola. Goniąc wynik w ostatniej minucie daliśmy się skontrować i ostatecznie przegraliśmy 2:0. Tak zakończyliśmy pierwszy dzień zmagań 18.05.2013r. Po meczach udaliśmy się na zwiedzanie uroczego starego miasta Drezna, aktywnie spędzając czas wolny.

Kolejnego dnia 19.05.2013r. rozpoczęliśmy zmagania od meczu z niemieckim FC Teutonia Hamburg. Mimo olbrzymiej naszej przewagi w tym meczu i totalnej dominacji, rozgrywając najlepszy mecz w całym turnieju przegraliśmy 0:1, tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Następnie zmierzyliśmy się z holenderskim zespołem DVV Duiven ( zwycięzcą turnieju), przegrywając zdecydowanie 0:5. Turniej zakończyliśmy pozytywnie, pokonując bez większych problemów czeską drużynę Sokol Kolovraty 2:1.

Tabela końcowa:

I miejsce DVV Duiven

II miejsce Aabenraa BK

III miejsce KKS Kolejarz Prokocim

IV miejsce KS Kłos Pełczyce

V miejsce FC Teutonia Hamburg

VI miejsce Dresdner SC 1898

VII miejsce Sokol Kolovraty

Cały turniej, jak i miejsce można uznać za udane. Chłopcy dzielnie walczyli podczas spotkań meczowych. Możliwość sprawdzenia własnych umiejętności piłkarskich z rówieśnikami z innych państw była bezcenna i na pewno zaprocentuje w przyszłości.

 

Kadra na Międzynarodowy Turniej piłkarski Dresden Elbtal Cup U15:

Zawodnicy- Michał Rajch, Michał Grzegorek, Krystian Pastwa, Remigiusz Pastwa, Mateusz Maciąg, Dawid Maciąg, Mateusz Sabala, Krzysztof Kancelarczyk, Eryk Franek, Jonatan Majak, Kamil Golański, Dawid Borek. Jakub Piszczał, Kacper Kniaziewicz, Kacper Kardaś, Karol Prus.

Trenerzy- Daniel Świrski, Marcin Sitarz.

Galeria:

{gallery}drezno-turniej{/gallery}

Share

Administracja wyłączyła możliwość komentowania, ze względu na ciszę wyborczą. Komentarze zostaną odblokowane w niedzielę, 30 listopada, o godz. 21.01.
Przepraszamy za utrudnienia - pelczyce.net